Der er fart på i DANDY Business Park, hvor den tætte koncentration af innovative virksomheder hele tiden kaster nye ideer og samarbejder af sig.
Parkens vilde energi og konstante interesse for ny viden og nye ideer finder sit udtryk i magasinet DANDY Business Park News, som Mediegruppen producerer. Et magasin, der bringer parkens virksomheder og verden omkring sammen om de ting, der foregår og udvikles i og omkring parken.
Det aktuelle nummer fokuserer på ESG, kunstig intelligens og sundhedsinnovation gennem partnerskaber mellem sundhedssektoren og andre sektorer.
Mangler I en AD’er, digital markedsføringsspecialist eller tekstforfatter? Vi hjælper dig med at få hastighed på din kommunikation og markedsføring – på abonnement. Du får et helt hold i ryggen, har fuld kontrol over dit budget og en aftale, der kan skaleres.